Kurzové a LIVE sázení

Osmifinále Anglicko vz. Senegal kurzy

Pro lepší představu a přehlednost můžeme pravděpodobnosti vyjádřit také jako sázkové kurzy (čím vyšší je kurz, tím nižší je pravděpodobnost výhry a naopak).

Nejprve se však seznamme se zkratkami, které sázkové kanceláře používají, a pod které vypisují kurzy.Obdobná logika platí pro kurzy větší než 1/1.

Kurzy pro všechny počty vsazených čísel ve hře 20/80 jsou uvedeny v Tabulce 2.

jejich kurzy (tržní ceny) by se neměly pohybovat stejným směrem apod.V tomto případě jsou kurzy sníženy o přibližně 25 %.

Sázkové kurzy před tie-breakem byly následující: na Carlsena byl vypsán kurz 1,409, což odpovídá pravděpodobnosti výhry asi 68 %. Z tohoto pohledu si Sergej Karjakin polepšil, avšak tie-breaku již Carlsen dominoval.

Můžete hrát ale i nižší hry s nižšími výplatními kurzy – viz tabulka níže.Sázkové kanceláře vypisovaly na odchod Velké Británie z Evropské Unie velice zajímavé kurzy.

Doporučuji mít běžný účet u banky s nejlepšími kurzy, čímž minimalizujete ztráty z měnové konverze. Velmi dobré kurzy nabízí např. Equa bank (vedení účtu zdarma bez podmínek).

Tabulka 3 – Sázkové kurzy odpovídající pravděpodobnosti v původní verzi KenaPlatit kartou můžete ve více než 150 světových měnách, u kterých budete mít opět výhodnější směnné kurzy.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Rozdíl mezi těmito kurzy tradičně tvoří marži sázkové kanceláře.

Kolik z nás by dokázalo nejlépe sestavit národní fotbalový či hokejový tým? Jak se postavit bookmakerům se ctí, férové kurzy a výhoda sázkových společností, tipy na zvýšení šance na výhru + příklady z praxe.V tabulce 1 jsou uvedeny pravděpodobnosti a jim odpovídající sázkové kurzy (či šance ve formátu 1 z …) při tipování 20 čísel v Kenu.

Tabulka 4 – Čisté výplatní kurzy ve hře Zlatých 11, tj. po zohlednění vkladu (do 12/2014)

Nyní by bylo ještě zajímavé vypsat kurzy na to, zda Británie z EU skutečně odejde, nebudeme ale spekulovat a vrátíme se ke kurzům, které byly na brexit vypsané.Samozřejmě, že je těžší uhodnout pořadí tří či čtyřh čísel (u Velké linie dokonce pěti čísel), a proto mají tyto sázky vyšší výplatní kurzy.

Wise samozřejmě není jedinou službou, která nabízí výhodné směnné kurzy a služby spojené s platbami v zahraničí.

Jídlo a pití – kurzy vaření, degustace a ochutnávky, soukromé večeře pro hostyNapříklad na dosažení patnácti výher po sobě by měl být vypsán férový kurz 49 424 ku jedné, přičemž kurz má stejný význam jako u sportovních sázek, tam se kurzy pohybují většinou v intervalu 1,01 až 10.

Pro skvělé kurzy nemusíte na pobočku nebo do směnárny – vše vyřídíte online ve Smart Bance.

Kdybyste si chtěli zahrát na bookmakera a vypsat sázkové kurzy, jak byste postupovali (či jak by postupoval bookmaker)? Asi byste každému páru přiřadili určitou pravděpodobnost, s jakou se domníváte, že by mohl vyhrát.Revolut samozřejmě není jedinou platformou, u které můžete efektivně spravovat své finance nebo využívat výhodné směnné kurzy.