Kurzové a LIVE sázení

Osmifinále 6.12. Uruguay vz. Švajčiarsko kurzy

Některé banky své kurzy stanovují jednou denně, jiné i vícekrát za den.Pokud byste chtěli tutovkami nebo spíše zápasy s nízkými kurzy svůj vklad zdvojnásobit, potřebujete osm zápasů s kurzem 1,1: 1,18 = 2,14.

To možná ovlivnilo i sázkové kanceláře – jaké vypsaly kurzy na vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách 2016?.Jelikož kurzy k1 a k2 jsou vždy známé, stačí je dosadit do vzorce a vypočítat si marži sázkového kanceláře pro tuto sázku, jak ukazují dva příklady níže.

To by mělo prospět sázkařům (tlak na marže u kurzového sázení – lepší kurzy) i státnímu rozpočtu, neboť zahraniční sázkové společnosti by měly začít odvádět daně.Bookmakeři podle svého nejlepšího vědomí a svědomí stanovují pravděpodobnosti (kurzy) určitých sázkových příležitostí.

Výplatní kurzy jsou dány provozovatelem hry.Tabulka 2 – Pravděpodobnosti a férové kurzy v loterii Grand

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Do tabulky stačí zadat pravděpodobnosti, které jednotlivým výsledkům přisuzujete, a kurzy, které vypsala sázková kancelář.Nejdůležitějším parametrem pro devizové operace výběr banky tedy budou rozumné kurzy měn. .

Naopak velké kurzy, resp.na odkazu kde stačí pouze zadat příslušný počet osob v domácnosti a dozvíte se přesnou výši životního minima, která je aktuálně platná.

Můžete porovnat s (čistými) výplatními kurzy – odtud plyne výhoda (zisk/marže) sázkové kanceláře.Na základě informací bookmakeři určují pravděpodobnosti vývoje určitých událostí (například výhra domácího týmu, výhra hostů, remíza) a vypisují tomu odpovídající sázkové kurzy.

Dobrý sázkař umí vyhledávat podhodnocené a nadhodnocené kurzy.Zdroje: Ministerstvo financí/