Kurzové a LIVE sázení

Osmifinále 5.12. Španielsko vz. Maroko kurzové sázky

Pojištění je platné také v zemích, s nimiž uzavřela dohodu Česká kancelář pojistitelů (Ázerbájdžán, Bělorusko, Írán, Moldavsko, Maroko, Rusko a Tunisko).
Padnout může klidně až 128násobek sázky.
Pokud plánujete Maroko navštívit, uzavřete před vaším odletem cestovní pojištění.
Kurzové sázení, zejména sázky na sport, má své kouzlo a příznivce.
V seznamu Ministerstva financí pak nejsou uvedeny státy Ázerbajdžán, Bělorusko, Írán, Moldavsko, Maroko, Rusko a Tunisko, ale Česká kancelář pojistitelů s nimi uzavřela dohodu k Interním Pravidlům.
Co se bude dít dál? Stane se atraktivnější i druhá cena, neboť prohrané sázky nyní poputují do jackpotu druhého pořadí, dokud rovněž nedosáhne hranice 90 milionů eur.
Můžete splácet bankovním převodem, trvalým příkazem, složenkou nebo na terminálu Sazky. Vždy si pečlivě zkontrolujte číslo účtu a variabilní symbol.
V případě vytočení nuly obvykle prohrávají všechny sázky, které se nuly přímo nedotýkají.
Můžete se ale podívat na stránky o Kenu a Šťastných 10 od Sazky, kde najdete tabulku výher pro všechny počty tipovaných a uhodnutých čísel, a také zjistíte, jak velký podíl připadne provozovateli loterie, budete-li dlouhodobě sázet.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
před platností nového zákona o hazardních hrách (2017), mohly mít licenci pouze tuzemské sázkové kanceláře a jen na kurzové sázení.
Loterii Extra Renta lze vsadit online nebo na jakékoli pobočce Sazky.
Jak je to možné? Na vině může být pravidelné kurzové sázení.
Sazka získala licenci na provoz online casina, a nyní tak nabízí nejen loterijní hry a kurzové sázky, ale již také hrací automaty, ruletu, blackjack a další casinové hry.
Dříve byla spojována především s vojenstvím, její principy se však dají aplikovat na celou řadu lidských činností, kurzové sázení nevyjímaje.
Zkusit si kurzové sázení ale mohou přirozeně i hráči, a naopak, i sázkaři si budou moci vyzkoušet, jaké to je bavit se v online casinu.
Zůstaňme na chvíli pro jednoduchost a lepší ilustraci u sázky na 1 číslo.
→ Další kalkulátory pro kurzové sázení v Excelu (ke stažení).