Nejvýhodnější z tohoto pohledu je tipování pěti čísel s výsledkem -0,3707 = -37,07 %, to znamená, že se nám dlouhodobě vrátí asi 62,93 % vsazených prostředků.
Mezi takové země patří Argentina, Bosna a Hercegovina, Brazílie, Čína, Japonsko, Mexiko, Nigérie, Polsko, Portugalsko, Slovensko, Španělsko a Spojené státy americké.Vidíme, že zdaleka nejhůře dopadlo tipování osmi čísel.
Při cestách do Saudské Arábie jsou povinná očkování proti meningokokovým a pneumokokovým nákazám, proti chřipce, spalničkám a planým neštovicím.
Brazílie, Dominikánská republika, Irák, Pákistán, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty nebo Tunisko.Brazílie, Dominikánská republika, Irák, Pákistán, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty nebo Tunisko.
Jednou z nich je například Mexiko.
Stejně jako Mexiko, které jsme si představili v předchozím díle, skrývá Španělsko spoustu zajímavostí.Je cílem vaší cesty Mexiko? Nezapomeňte si předem uzavřít kvalitní cestovní pojištění
Tabulka výher pro hru Zlatých 11 má jeden sloupec a jeden řádek navíc, právě pro tipování 11 čísel z dvaceti.
Nebo přičteme ještě možnost, že se nám vklad vrátí (počet uhodnutých čísel = 0) a získáme pravděpodobnost, že o svůj vklad nepřijdeme zhruba 0,11 (11 %); pravděpodobnost, že prohrajeme při tipování 10 čísel, je pak 89 %.Nejvyšší potenciální výhru samozřejmě slibuje tipování maximálního počtu čísel, tj.
Tabulka 1 – Pravděpodobnost a šance na výhru v Kenu (kasinová, světoznámá) verze při tipování 20 čísel
Pozor, i tipování je forma hazardu.Nejvyšší výhodu Chanci přináší tipování 2 čísel – očekávaná dlouhodobá návratnost sázejícího je jen 57,4 %.
Pokud však Mexiko navštívíte jako turisté, nabídne vám jak přírodní krásy v podobě mnoha pohoří a kaňonů, tak i bohatou historii a k ní se vztahující stavby.
Mexiko není jen o přeplněných turistických střediscích a tacos vonících z každého rohu.Španělsko, Austrálie, Mexiko, Finsko.
Při cestách do Saudské Arábie jsou povinná očkování proti meningokokovým a pneumokokovým nákazám, proti chřipce, spalničkám a planým neštovicím.
Mne zajímá hlavně to, jaká je vymahatelnost takové půjčky, pokud já budu v ČR a nevrátím se již do Saúdské Arábie.Odhlédněme tedy od Saúdské Arábie, Ruska a Ameriky, a pojďme na starý kontinent.