Kurzové a LIVE sázení

3.12. Holandsko vz. Wales program

Jak se program rozšířil, na co se dotace vztahuje a jak si o ni zažádat?.

Než se pustíme do podrobného popisu, mělo by zaznít, že Fajn zóna od Fortuny není jen obyčejný bonusový program, na jaký můžete narazit v jiných online casinech.

Ale jsou státy, kde jsou na tom lidé s příjmy ještě lépe! Například Holandsko totiž zaměstnancům zajišťuje minimální mzdu 1 636 Eur (cca 42 500 Kč), minimální důstojná mzda je tu ale potřebná ve výši 1 560 Eur (cca 40 500 Kč).

Program spravuje a peníze vyplácí Finanční správa, které žádosti o bonus začne přijímat poté, co schválený zákon nabude účinnosti.

Program má navíc i samostatnou mobilní aplikaci a určený je nejen držitelům kreditní karty Visa Classic Credit, ale používat jej mohou všichni klienti UniCredit Bank s vydanou platební kartou.

TIP: U nákupů alespoň za 2 000 Kč můžete využít oblíbený splátkový program Desetina 1/10. Platbu na internetu si rozložíte do 11 splátek a přeplatíte jen 10 %.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Mezi výhodami určitě musíme zmínit věrnostní program.

O finanční podporu projektů realizovaných v Praze se stará záruční program COVID Praha.

V praxi pak speciální program kontroluje, zda zadaný účet odpovídá nastavenému výpočtu kontrolních číslic.

Program bude stejně jako Pětadvacítka pro OSVČ (Vláda schválila také jeho pokračování) spravován a vyplácen Finanční správou, která začne přijímat žádosti po nabytí účinnosti zákona.

Program je určen pro podporu cestovních kanceláří, agentur a průvodců v cestovním ruchu, kteří byli zasaženi důsledky opatření vlády.

Poskytujete půjčky nebo provozujete vlastní finanční affiliate program? Vezměte si do pronájmu webovou stránku na Ammado.