Kurzové a LIVE sázení

21. 11. MS SENEGAL vs. HOLANDSKO kurzy

Například na dosažení patnácti výher po sobě by měl být vypsán férový kurz 49 424 ku jedné, přičemž kurz má stejný význam jako u sportovních sázek, tam se kurzy pohybují většinou v intervalu 1,01 až 10.

Sázkové kurzy na dosthy v zahraničí mohou mít pro našince také trochu nezvyklou podobu s „lomítkem“, jak uvádí tabulka níže.pro takto vysoké objemy se obvykle stanovují individuální kurzy. Doporučuji oslovit 2-3 banky a poptat kurz pro konkrétní objem dolarů. 

Výplatní kurzy pro jednotlivé počty vsazených čísel jsou uvedeny v Tabulce 1.

Výplatní kurzy jsou stanoveny jako pevné společností Tipsport.Ty si často účtují 1 % z celkové částky a zároveň disponují méně výhodnými směnnými kurzy.

Výhry jsou stanoveny výplatními kurzy.

na nebo bydlení, auto, notebook) nebo služeb (studia, kurzy), které se uživateli z dlouhodobého hlediska vyplatí a splatnost nepřesáhne životnost investice nebo prospěch ze služby.

Zdroj dat: vsazeno, uhodnuto, kurzy – Fortuna [cit. 2012-10-03]; výpočty a zpracování vlastní

Předtím však dodejme, že sázkové kurzy naleznou uplatnění také u loterií, kde jsou velmi nízké pravděpodobnosti, a tak jejich vyjádření formou sázkového kurzu či jinými slovy jako „jedna možnost z …“ je mnohem přehlednější.Zdroje: Ministerstvo financí/

Ale jsou státy, kde jsou na tom lidé s příjmy ještě lépe! Například Holandsko totiž zaměstnancům zajišťuje minimální mzdu 1 636 Eur (cca 42 500 Kč), minimální důstojná mzda je tu ale potřebná ve výši 1 560 Eur (cca 40 500 Kč).

Nizozemsko jinak označované jako Holandsko.A i přesto, že Holandsko dobyl Napoleon a změnil jízdu vlevo na opačnou stranu, Indonésie dál zůstala věrná jízdě vlevo.

Tabulka 3 – Pravděpodobnosti výhry a prohry ve formátu „1 ku …“ (sázkové kurzy)

Pokud nejsme dostatečně opatrní, mohou nás nevýhodné směnné kurzy a poplatky stát mnohem více, než bychom očekávali.Zvládneme všechno. Třeba e-shopové faktury, faktury za plyn, elektřinu, internet, mobilní služby, pojištění, SIPO… Taky složenky – za nájmy, kauce, škol(k)y, kurzy a tak dále a tak dále.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus až do výše 10 000 Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si

Tabulka 2 – Pravděpodobnost, kurzy a šance na výhru u ostatních sázek v loterii Kostky od Chance

S pojistkou rozhodně neuděláte chybuPokud budete chtít Nizozemsko, nebo též Holandsko navštívit, rozhodně myslete na to, že je dobré mít pojistku.2 a 3 zachycují pravděpodobnosti a jim odpovídající sázkové poměry (kurzy) pro všechny počty tipovaných (1 až 20) a uhodnutých (0 až 20) čísel z dvaceti losovaných výherních čísel v Kenu.

Kurzy platí pro aktuální pracovní ….

Proto na favorita utkání jsou vypsány nízké kurzy (protože je vysoká pravděpodobnost, že vyhraje) a na outsidera jsou vypsány kurzy vysoké (nízká pravděpodobnost, že uspěje).Pokud tipujete více sázkových příležitostí na jeden lístek, jednotlivé kurzy se násobí.

Na kurzy karetních asociací nemají banky žádný vliv.Procentní přirážka k poslednímu dostupnému referenčnímu směnnému kurzu Evropské centrální banky se tak odvíjí od kurzů karetních asociací.

Zdroj: Kurzy viz Chance [cit. 2013-02-27], zpracování a výpočty vlastní.Kdybyste si chtěli zahrát na bookmakera a vypsat sázkové kurzy, jak byste postupovali (či jak by postupoval bookmaker)? Asi byste každému páru přiřadili určitou pravděpodobnost, s jakou se domníváte, že by mohl vyhrát.

Výplatní kurzy jsou pevně dané provozovatelem loterie.

Tabulka 1 – Kurzy, pravděpodobnosti a očekávaná hodnota u loterie Meloun (Fortuna)Na kurzy karetních asociací nemají banky žádný vliv.- Procentní přirážka k poslednímu dostupnému referenčnímu směnnému kurzu Evropské centrální banky se tak odvíjí od kurzů karetních asociací.

S její pomocí můžete platit v zahraničí s o trochu horšími kurzy, než jaké nabízí například Revolut nebo Curve.

Jaké sázkové kurzy byly na souboj vypsány.Nejčastěji se zde uvádí kurzy spojené s výukou jazyků a počítačových dovedností.

Akce bude probíhat celkem 17 dní, a získat bude tudíž možné až 17 bonusů. Čekají na nás skvělé dárky, volné točky, peněžité prémie nebo třeba výhodné kurzy na sportovní sázky.

Pokud by sázková společnost nabízela férové kurzy, v dlouhodobém měřítku by pro ni přínos z kurzových sázek byl nulový → viz také férová sázka, přičemž by jí zůstaly všechny náklady.Tabulka 1 – Kurzy, pravděpodobnost a očekávaná hodnota u loterie Trojka (Fortuna)